Management

Management

Náš dámský tým je tu pro Vás:

 

Ing.Jana Míčková Sladká

Zakladatelka a majitelka firem  a značek BIBO, CLINEA, GENIORA, GRAPECARE

Jana vystudovala ekonomickou fakultu v Brně se zaměřením na řízení a rozvoj firem.
Získala 15 let praxe na manažerských pozicích ve významných mezinárodních společnostech.
Matka dvou synů. Po rodičovské dovolené s prvním synem se vrátila k manažerské práci s poznatkem, že na trhu chybí hlídání dětí v prémiové kvalitě, neboť kvalitní péče o dítě je pro matku to nejdůležitější. Po roce se proto rozhodla založit v roce 2005 v Brně Agenturu BIBO.

Po stabilizaci a získání významného podílu BIBA na trhu hlídání dětí se rozhodla rozšířit nabídku o kvalitní hospodyňské služby založením firmy a značky CLINEA s.r.o. Náročným klientům tak umožnuje zaměřit se na podstatné věci, ve kterých jsou úspěšní  a které je baví  a úklid a péči o domácnost ponechat profesionálním hospodyním.

K ucelení služeb pro domácnost postupem času Jana založila značku GENIORA, která se zabývá péčí o seniory ve smyslu jejich aktivního prožití s příjemnými lidmi.

Pro velmi náročnou klientelu Jana také nabídla značku GRAPECARE, která rodinám zprostředkovává zahraniční chůvy a hospodyně, zejména filipínské a rodilé mluvčí z celého světa.

Svůj nejdůležitější úkol Jana spatřuje v získávání stále větší důvěry českých žen-matek v možnosti, které jim přináší kvalitní služby pro rodinu a domácnost.
Podle vlastního příkladu jim tak chce umožnit skloubení mateřství s prací nezbytnou pro jejich seberealizaci, stejně jako získat prostor pro tolik potřebné chvíle oddechu a relaxace během nepřetržitého tlaku rodičovských a partnerských povinností.


Denisa Bielová

Hlavní manažerka BIBO, GENIORA

Denisa má na starosti zejména výběr pečovatelek k dětem a k seniorům, je také lektorkou našich kurzů z oblasti pečovatelství.


Denisa studovala Pedagogickou fakultu, ze které přešla na obor Psychologie na Masarykově univerzitě. Mezi její hlavní specializace patří Vývojová psychologie, Sociální psychologie, Dětská klinická psychologie a Pedagogická psychologie.

Denisa se celý život věnuje sportu a už odmala závodně tancuje. Na gymnáziu se začala aktivně věnovat hlídání dětí od jejich narození a ve svém volném čase děti hlídá dodnes.