Management

Management

Náš dámský tým je tu pro Vás:

 

Ing.Jana Míčková Sladká

Zakladatelka a majitelka firem  a značek BIBO, CLINEA, GENIORA, GRAPECARE

Jana vystudovala ekonomickou fakultu v Brně se zaměřením na řízení a rozvoj firem.
Získala 15 let praxe na manažerských pozicích ve významných mezinárodních společnostech.
Matka dvou synů. Po rodičovské dovolené s prvním synem se vrátila k manažerské práci s poznatkem, že na trhu chybí hlídání dětí v prémiové kvalitě, neboť kvalitní péče o dítě je pro matku to nejdůležitější. Po roce se proto rozhodla založit v roce 2005 v Brně Agenturu BIBO.

Po stabilizaci a získání významného podílu BIBA na trhu hlídání dětí se rozhodla rozšířit nabídku o kvalitní hospodyňské služby založením firmy a značky CLINEA s.r.o. Náročným klientům tak umožnuje zaměřit se na podstatné věci, ve kterých jsou úspěšní  a které je baví  a úklid a péči o domácnost ponechat profesionálním hospodyním.

K ucelení služeb pro domácnost postupem času Jana založila značku GENIORA, která se zabývá péčí o seniory ve smyslu jejich aktivního prožití s příjemnými lidmi.

Pro velmi náročnou klientelu Jana také nabídla značku GRAPECARE, která rodinám zprostředkovává zahraniční chůvy a hospodyně, zejména filipínské a rodilé mluvčí z celého světa.

Svůj nejdůležitější úkol Jana spatřuje v získávání stále větší důvěry českých žen-matek v možnosti, které jim přináší kvalitní služby pro rodinu a domácnost.
Podle vlastního příkladu jim tak chce umožnit skloubení mateřství s prací nezbytnou pro jejich seberealizaci, stejně jako získat prostor pro tolik potřebné chvíle oddechu a relaxace během nepřetržitého tlaku rodičovských a partnerských povinností.Bc.Miluše Řeháková, DiS.

Výběr nových pečovatelek, kontakt s klienty

Vystudovala vyšší odbornou školu sociálně právní v Praze, kde svoji praxi  zaměřovala zejména na práci s dětmi s poruchami chování, sociálně slabšími dětmi a s hyperaktivními dětmi – praxi vykonávala zejména ve školkách, občanských sdruženích a dále také na OSPOD (Obor sociálně právní ochrany dětí). Dále pokračovala ve studiu andragogiky (vzdělávání dospělých) na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze, kde složila státní zkoušky z oboru psychologie, pedagogika a andragogika.

 

Po dobu studia si přivydělávala hlídáním dětí od narození jak sama na sebe, tak přes agenturu BIBO, kde po dostudování univerzity nastoupila na pozici personalistky. Zkušenosti v rámci firmy BIBO má také se školením  kurzu pro veřejnost Jak se stát dobrou chůvou a dále pořádala rekvalifikační zkoušky Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, kde působila jako předsedkyně komise.

Nyní se věnuje studiu předškolní a mimoškolní pedagogika a chodí vypomáhat do jeslí a mateřské školky.

 

Hlídání dětí a prací s dětmi se aktivně věnuje i nyní a její největší zkušeností je výchova vlastních dětí což ji rozšířilo obzory při výběru vhodné chůvy. Při mateřské dovolené se dále věnuje výběru chův a svůj volný čas nejraději tráví se svoji rodinou. Zajímá se o zdravý životní styl, aktivní a správný rozvoj dítěte ve všech směrech a dále o pomoc maminkám při problémech s kojením.